Telegram logo
Telegram
Telegram LLC Apk İndir > Haberleşme > Telegram
Apk İndir PlayStore İndir

Telgraf hızlı güvenli ücretsiz mesajlaşma uygulaması!

WhatsApp Messenger alternetifi olabilecek iOS ve Android cihazlar için geliştirilen Telegram son dönemlerin popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması olarak ön plana çıkmakta.

Bir defada 200 kişi ile grup sohbeti yapabilme imkanı sunan uygulamada 1GB kadar vidolarınızı paylaşabiliyorsunuz aynı anda birden fazla fotoğrafıda paylaşabildiğiniz Telegram uygulaması hızıyla dikkat çekiyor.

Telegram uygulamasını rakiplerinden farklı kılan bir özelliğide bulut mesaj özelliğiyle farklı cihazlarla bağlanıp tüm mesajlarınıza göz atabiliyorsunuz. Mesajlaşma uygulamalarını kullanan kullanıcıların en çok çekindiği durum kuşkusuz gizlilik Telegram bu konuda iddaalı konuşmalarınızı şifreleyerek karşıya ulaştırıyor başkalarının eline geçmemesi için gizli sohbet seçeneğini kullandığınızda sunucularında hiç bir kayıtın tutulmadığını bildiriyorlar.

Telegram Neden Kullanmalıyız ?

  • Hızlı sunucuları sayesinde mesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarını karşı tarafa hızlı ulaşmasını sağlıyorsunuz tabi bu sizin internet bağlantınızlada alakalı bir durum.
  • Gizlilik ve güvenliğinizi misyon olarak kabul eden bir uygulama
  • Bulut depolama ile verilerinizi ücretsiz saklayabiliyorsunuz herhangi bir sorun yaşadığınızda verilerinizi kaybetmeden kullanabilirsiniz.
  • 200 kişiye kadar grup sohbet imkanı sunmakta.
  • Dünyanın farklı bölgelerini konumlandırılmış sunucularla hızlı fotoğraf ve 1gb kadar video paylaşımı
  • %100 ücretsiz ve reklam içermez

Telegram uygulaması şuan için iOS ve Android Market de bulunmakta uygulama yaygınlaştıkca diğer platformlardada yer alacaktır. Telegram Apk olarak sitemiz üzerinden indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Android Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması ekran görüntüsü
Android Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması ekran görüntüsü 1
Android Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması ekran görüntüsü 2
Android Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması ekran görüntüsü 3

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Şubat 23rd, 2014

Boyut

8,9M MB

Geçeli Versiyon

1.3.25

Platform

2.2 ve üzeri

Dil

English

Kullanım İzni

Ücretsiz