Minions Paradise logo
Minions Paradise
ELECTRONIC ARTS Apk İndir > Oyunlar > Minions Paradise
Apk İndir PlayStore İndir

Ücretsiz başlangıç hediyesi için oyun çıktıktan sonraki 48 saat içinde indir!

Hayatlarının tatilindeki Minyonlara eşlik et! Sevimli ama sakar Minyon Phil’in, tatildeki Minyon kankalarını taşıyan koca seyahat gemisini kazara batırışını izle. Kendini affettirebilmek için Phil, ıssız tropik bir adayı mükemmel bir tatil merkezine dönüştürmek zorunda. Illumination Entertainment (MINIONS filminin yaratıcısı) ve EA, seni Minions Paradise’ı inşa etmeye çalışan Phil’e yardıma çağırıyor.

Bu uygulamada uygulama içi alışveriş imkanı sunulur. Cihaz ayarlarınızdan uygulama içi alışverişi kapatabilirsiniz.

EN SEVDİĞİN MİNYONLARLA PARTİLE
Minik şemsiyeleri aç, birkaç da hindistancevizi kır. Phil adayı parti cennetine dönüştürürken MINIONS filminden Kevin, Stuart ve Bob’la birlikte seni de davet ediyor. Phil’in muhteşem Minyon partileri yapmasına yardım et, adayı mükemmel bir eğlence mekanına dönüştür. Alev makinesini uzatsana!

YARATICILIĞINI KONUŞTUR
Adayı yepyeni Minyon animasyonlarının kullanıldığı jakuziler, hamaklar ve plaj voleybolu sahalarıyla istediğin gibi süsle. Ateşböceği ağaçları dikip elektrikli yılan balıklarından enerji elde ederek ve tonla muz yetiştirerek Phil ve Minyon kankaları için unutulmaz bir ada yap.

CENNETİNİ KEŞFET
Arazini ne kadar genişletirsen, Minyonların o kadar eğlenir! Timsah kayağında ustalaş, su kaydıraklarından suya dal ve çok daha fazlasını yap.

ŞEYTANİ TATİLLERE ÇIK
Her Minyon kötü bir patrona hizmet etmek ister! MİNYONLAR filminden en sevdiğin kötü adamların her birine özel bir tatil yeri inşa etmesi için Phil’e yardım et. Bu kötü adamların kalleş planlarını hayata geçirirken bir taraftan cennetin tadını çıkarmalarını sağla.

Minions Paradise Apk İndir - Android Çılgın Hırsız Oyunu ekran görüntüsü
Minions Paradise Apk İndir - Android Çılgın Hırsız Oyunu ekran görüntüsü 1
Minions Paradise Apk İndir - Android Çılgın Hırsız Oyunu ekran görüntüsü 2
Minions Paradise Apk İndir - Android Çılgın Hırsız Oyunu ekran görüntüsü 3

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Ekim 23rd, 2015

Boyut

36M MB

Geçeli Versiyon

4.6.2107

Platform

4.1 ve üzeri

Dil

Türkçe

Kullanım İzni

Ücretsiz